OpenCities Map Readme

Soubor Readme

Naposledy aktualizováno 19 Říjen 2023

OpenCities Map je rodina aplikací, která zahrnuje základní serverové i desktopové Bentley produkty pro zpracování geoprostorových dat. Je to plně vybavený 3D GIS určený k řešení jedinečných a náročných úloh v organizacích, které vytvářejí mapy, plánují, navrhují, budují a provozují světovou infrastrukturu. OpenCities Map obsahuje nástroje pro vytváření, udržování, analýzu a sdílení všech vašich 2D a 3D geoprostorových informací.

Uživatelé mohou snadno integrovat data z nejrůznějších zdrojů svých do mapovacích pracovních postupů. Různorodé typy dat s odlišnými souřadnicovými systémy jsou transformovány "za běhu", jak jsou při sezení používána. Výkonné analytické a prezentační nástroje zajistí podrobné analýzy, studie a podklady pro rozhodovací procesy. V produktu naleznete vylepšený postup, jak si připravit tisk, včetně popisků a anotací a propojených tabulek, a také nástroje pro procházení dotazů a dat. OpenCities Map je integrován s Oracle Spatial, a tak je jeden z nejsilnějších produktů ve své třídě, používá pouze standardní datové typy a procesy Oracle. Pro vývoj vlastních uživatelských aplikací můžete používat API rozhraní.

OpenCities Map je integrován se skutečnými modely všech typů, včetně skutečných sítí, bodových mraků a rastrových obrázků. A tak je možné sloučit skutečné "pozemské" podklady s mapováním a modely infrastruktury.

Všechny tyto nástroje jsou vytvořeny tak, aby pomáhali uživatelům rychle a přesně vytvářet mapy, modely infrastruktury a geoprostorová data.

Poznámky k vydání zabezpečení

V této verzi nelze provést